Seks nedir Nasıl seks Yapılır filmi izle, Seks nedir Nasıl seks

 

Araç içinde seks yapmak söylendiği kadar kolay değildir..Daha önce bunu denememiş biriyseniz araç içinde seks sizin için oldukça zor olabilir. Araç içindeki sert objeler örneğin gösterge paneli, vites kolu, koltuklar seks yapmak istediğiniz pozisyonlarını rahatça yapabilmenize engel olabilir. Yazının devamın da  araç içinde nasıl seks yapılacağına dair önerilerimizi takip ederken kendi aracınıza göre ne gbi uyarlamalar yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Bu önerilerimiz deki mekan ortalama 4 kapılı bir sedan araba modeli düşünülerek verilmiş önerilerdir.

Bu öneriler araç içi ilişkinizi kolaylaştıracak önerilerdir.

POSİZYONLAR VE ARAÇ İÇİ AKTİVİTELER
Arabada seks yapmanın kolay ve çok eğlenceli bir çok yolu var. Arabada nasıl seks yapılacağını çözmeye kalktığınızda bu önerileri ve mekanları göz önünde bulundurun;

Arka Koltukta;
Arka koltukta eşinizin veya sevgilinizin üstünde ya da o sizin üzerinizde olacak şekilde bir ilişki yaşamanın yanında koltukta otururken onu kucağınızada alabilirsiniz. Eğer arka koltukları biraz daha geriye çekip ön koltuklarla aralarında boşluk bırakabiliyor iseniz ve bu iş için daha geniş bir mekan yaratabilirseniz en uygun posizyonlar bunlar olacaktır.

Ön yolcu Koltuğunda;
Ön koltuğunuzu çekebildiğiniz kadar geriye çekin ve partnerinizi kucağınıza oturtun. İster yüzü size dönük olarak ilişkinizi yaşayın isterseniz de eşinizin veya sevgilinizin yüzü ön camlara bakar şekilde elleri ile torpido bölgesinden destek alacak şekilde ilişkinizi yaşayın.

Arabanın Dışında;
Arabanın  ön motor kapağı  çeşitli aktiviteler için mükemmel bir alandır. Eşinizi veya sevgilinizi arabanın ön kapağına oturtup bacaklarını omzunuza alarak içine rahatça girebilirsiniz bunun yanında açık havada ilişkinizi yaşarken temiz havayı da içinize soluyabilirsiniz

araba_seks02Araba Kullanırken;
Araba kullanırken partneriniz cinsel organınızı  kolayca ağzına alabilir arabayı yavaşca ve dikkatlice kullanırken aracı çarpmamaya ve çukurlara dikkat edin ayrıca gözünüz sürekli yolda olsun  ve eğer aracın kontrolünü kaybettiğinizi  hissederseniz arabayı acilen kenara  çekin. Bir çılgınca heves için  aracınıza zarar vermeye, bacaklarınızı kaybetmeye veya eşinizin, sevgilinizin ya da herhangi birinin hayatını kaybetmesine değmez.

Güvenlik
Araç içinde seks yapmayı denerken bir çok farklı posizyonu deneme şansınız vardır. Ancak sizin ve partnerinizin güvenliği  her şeyden önce gelir bu yüzden. Araç içinde ilişkiye başlamadan önce takip etmeniz  gereken  bir takım  bilgileri edinmelisiniz ve o bilgilerde burada. Öncelikle aracınızı park ederken yuvarlanmayacak, başka  araçlarda ki insanlar tarafından görülmeyecek bir yere park edin. El freninizi çekin ve başlamadan önce koltuklarınızı ayarlayın.

Yasalar (Hukuksal Anlamda)
Dünyanın pek çok yerinde uygunsuz davranışların halk içinde sergilenmesine izin verilmez.Araç içinde nasıl seks yapılacağını denemeye kalktığınızda başınıza bir takım şeyler gelebilir.Tutuklanabilir,ceza alabilir ya da çok mahçup durumlara düşebilirsiniz.Araç içinde seks bir çok ülkede ahlak dışı ve saygısızlık olarak görülebilir ve bu nedenle hapse dahi gönderilebilirsiniz.

arabada-seks03

AKLINIZDAN ÇIKARMAMANIZ GEREKENLER
Aracınız içinde bulundurmanız gereken bir takım malzemeler vardır. İlişki bitiminden sonra temizlik için tuvalet kağıdı ya da selpak havlular gerekebilir. Bunun yanında extra bir konfor için yastıkta bulundurmalısınız. Ayrıca serinlemek için su veya ferahlatıcı içecekler birde kondom bulundurmayı unutmayın. Mum yakmayı denemeyin yangın tehlikesi taşıyabilir.

Araç İçi Temizlik
Arabanızın temiz olduğundan emin olun.. Aracınız içinde eski buruşmuş dergiler, Yemek kırıntıları,  aldığınız içeceklerin artıklar tüm bunlar araç içi seks deneyiminizi olumsuz etkileyecektir. Yemeklerin kırıntıları vücudunuzda kaşıntıya ve rahatsızlığa sebep olabilir siz seks yaparken. Bu yüzden aranızca ki bu kırıntıları ilişki öncesinde vakumlamalısınız (elektrik süpürgesiyle çekmek, en iyi yoldur). Prezervatif kullanmanızda ayrıca ilişkiden sonra aracınızın yapış yapış olmasını engeller. Sorunsuz bir seks istiyorsanız kısacası söyleyeceğimiz şey aracınızı temiz tutun.

Mekan Seçimi
Mekanınızı mantıklaca seçmelisiniz.Unutmayın ki hiçbir yetişkin ya da çocuk sizin aracınız içinde ki seksi izlemek istemez. Ancak bu yaptığınız arabada-seks04işi insanlara göstermek yani amacınız  teşhircilik ise meydanlar ,sokak araları sizin için uygundur.Öte yandan sessiz mekanlar, sahiller ve parklarda uygun olabilir. Eğer çok fazla seçeneğiniz yoksa boş bir parka aracınızı çekerek ilişkinizi gerçekleştirmeniz mümkün… Ayrıca herkesin dolaştığı ve bildiği yerlerde denemekten de  kaçının.
–Yaratıcılık bir üstülüktür onu kullanın

KENDİNİZDE BİRŞEYLER DÜŞÜNEREK GELİŞTİRİN
Araç içinde seks her zaman iyi bir fikir değildir ancak, heyecan verici ve ilginç mekanları biraz düşünüp planlayarak kışkırtıcı bir birliktelik yaşamanız mümkün. Duygularınızı kullanın  ve saygınızı gösterin bunun yanında eğlenmenize de bakın. Biraz yaratıcılıkla farklı eğlenceler ve posizyonlar yaratmanız mümkündür…

 

ilgili Konular

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !